תכניותהנוער

על הארגון

ארגון StandWithus הוא ארגון בין-לאומי א-מפלגתי וללא מטרות רווח הפועל לקידום חינוך אודות ישראל ומאבק באנטישמיות. 

 

אל מול ארגונים שונים שמפיצים שנאה נגד ישראל, StandWithUs מקדם שיח אמיתי על המורכבות של החיים במזרח התיכון בתקשורת, באקדמיה, ברשתות החברתיות ובקהילות ברחבי העולם. הארגון הוקם ב-2001 בתקופת האינתיפאדה השנייה ע"י קבוצת אנשים פרטיים בלוס אנג'לס כמענה לסיקור מוטה על ישראל. מאז הארגון התרחב לכדי עשרות סניפים ופעיל בין היתר בארה"ב, אירופה, דרום אפריקה, אוסטרליה, בריטניה, קנדה וברזיל - וכמובן, ישראל. הארגון פועל בין השאר באמצעות תוכניות הכשרה והעשרה מגוונות, קמפיינים חינוכיים, כנסים בינלאומיים, חומרים מקצועיים, דוברים, מרצים, משלחות לישראל ומישראל, ועוד. 

 

עם שיא חשיפה שבועי של 105 מיליון איש, אנו מובילים את השיח על ישראל ברחבי הרשת באמצעות פלטפורמות המדיה החברתית של הארגון הכוללים 8 עמודי פייסבוק בשפות שונות, חשבונות אינסטגרםטוויטר ויוטיוב.

 

הקהילה הבינלאומית של הארגון מספרת את הסיפור של ישראל ויוצרת את החיבור לחברה הישראלית בצורה ייחודית ואותנטית, מתוך אמונה כי חינוך והידברות – ולא הקיצוניות – הם המפתח לשינוי.

תכנית נוער בינלאומית למנהיגות ודיפלומטיה ציבורית

תחום

הנוער בישראל

כארגון הדוגל בחינוך ותהליכים ארוכי טווח, אנו מאמינים בעשייה פרו-אקטיבית, הכשרת בני נוער לאקטיביזם ומנהיגות.

תכניות הנוער הוקמו על בסיס תפיסה חינוכית כי יש לייצר פלטפורמה עבור בני הנוער בה יוכלו לשלב למידה עם התנסויות מעשיות בזירות הפעולה השונות בשטח.

הן מהוות מסגרת חינוכית בה בני הנוער יצמחו, ילמדו וירכשו כלים, תוך עשייה חברתית בקהילות מהן הם מגיעים.

תכניות הנוער של StandWithUs בעולם

רצף חינוכי

״הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים.״

- יאנוש קורצ'אק

תכנית הארגון פונות לכל קצוות האוכלוסייה: תחילה מבני נוער בגילאי תיכון, חניכים וחניכות בשנות שירות ומכינות קדם צבאיות, חיילים ומפקדים בצבא ההגנה לישראל, סטודנטים וסטודנטיות מובילים שמשתלבים בהמשך במקומות משפיעים ומובילים במשק הישראלי ובעולם.

סיורים
סדנאות
הרצאות
הכנה
למשלחות

להזמנת הרצאה/סדנה/סיור מטעם ארגון StandWithUs ניתן ליצור קשר עם מנהל מחלקת הנוער של הארגון: אלון שטרנברג alons@standwithus.com

StandWithUs

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

StandWithUs (SWU) is an international and non-partisan Israel education organization that inspires and educates people of all ages and backgrounds, challenges misinformation and fights antisemitism.

Fiscal Management: for the last seven years StandWithUs has obtained the highest possible ratings from two preeminent rating agencies:

GuideStar and Charity Navigator

© 2021 by StandWithUs

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon