פרוייקטים

התכנית מעודדת יזמות ומנהיגות סטודנטיאלית בעזרת הפרויקטים השנתיים הייחודיים לתכנית. בכל קמפוס יקבלו הסטודנטים הזדמנות להביא לידי ביטוי את פרשנותם האישית לסיפור הישראלי של המדינה, עבור קהלים שונים בעולם. 

הפרויקט השנתי מאפשר למשתתפי התכנית לא רק להעשיר את הידע שלהם, אלא גם להביא לשיפור אמיתי בתדמית ישראל בעולם ולרכוש ניסיון מעשי ביזמות וחדשנות- תוך גיוס משתתפים, ניהול תקציבים, תכנון לוגיסטי, ניהול פרויקט, ועוד.

העבודה על הפרויקט השנתי של כל קמפוס מושקת במהלך סמינר ה-Retreat השנתי של התוכנית. מדובר בסמינר בן יומיים שנערך לפני חופשת פסח אשר מעניק לסטודנטים כלים עסקיים ופרקטיים לניהול פרויקטים, הצבת יעדים ובניית מדדים להשגתם, גיוס כספים, עבודה מול תקשורת ושת”פ עם ארגונים אחרים.

סרטון אינטראקטיבי בשיתוף טכנולוגיית Interlude של יוני בלוך ומוזיקה של הלהקה Lola Marsh. הסרטון מאפשר לצופה לבחור מסלולי טיולים ברחבי הארץ, כאשר הוא לוקח חלק מרכזי בהתרחשות האירועים.

סמינר של שבעה ימים המיועד לנציגי אגודות סטודנטים בארה"ב. המשתתפים לקחו חלק במגוון רחב של הרצאות וסדנאות על המורכבות הפוליטיות, הכלכליות והחברתיות של ישראל והמזרח התיכון, תוך בחינת אתרים מפורסמים, וחשיפה לתרבות הישראלית.

משלחת של מעצבים ובלוגרים בתחום האופנה המובילים ברשתות החברתיות. המשתתפים עברו שבוע חוויתי בעולם האופנה הישראלי – הם ביקרו במפעל AHAVA, ביקרו בסטודיו של ססון קדם, עשו סיור בדים בשוק בירושלים, ביצעו סשן צילומי אופנה ברחובות יפו וכו'.

Fellowship-ProjectLogos-Israkit.png

תכנית הכשרה דיגיטלית לסטודנטים היוצאים לחילופים ברחבי העולם המקנה להם מידע וכלים מעשיים בהסברה ישראלי.

כנס הכשרה של יום שלם למשלחת האולימפית והפרא-אולימפית.

מסע קולינרי בן 5 ימים בו השתתפו 5 בלוגרים מתחום עולם הקולינריה מרחבי עולם. המשתתפים חוו את הגיוון באוכל הישראלי ונחשפו לממדיה של מדינת ישראל כמעצמה קולינרית רב תרבותית.

סמינר למדריכי טיולים שכולל בין היתר סדנת שאלות קשות ותכנים נוספים עם אוריינטציה תיירותית בינלאומית.

BeInTouch

StandWithUs

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

StandWithUs (SWU) is an international and non-partisan Israel education organization that inspires and educates people of all ages and backgrounds, challenges misinformation and fights antisemitism.

Fiscal Management: for the last seven years StandWithUs has obtained the highest possible ratings from two preeminent rating agencies:

GuideStar and Charity Navigator

© 2021 by StandWithUs

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon