פרוייקטים

התכנית מעודדת יזמות ומנהיגות סטודנטיאלית בעזרת הפרויקטים השנתיים הייחודיים לתכנית. בכל קמפוס יקבלו הסטודנטים הזדמנות להביא לידי ביטוי את פרשנותם האישית לסיפור הישראלי של המדינה, עבור קהלים שונים בעולם. 

הפרויקט השנתי מאפשר למשתתפי התכנית לא רק להעשיר את הידע שלהם, אלא גם להביא לשיפור אמיתי בתדמית ישראל בעולם ולרכוש ניסיון מעשי ביזמות וחדשנות- תוך גיוס משתתפים, ניהול תקציבים, תכנון לוגיסטי, ניהול פרויקט, ועוד.

העבודה על הפרויקט השנתי של כל קמפוס מושקת במהלך סמינר ה-Retreat השנתי של התוכנית. מדובר בסמינר בן יומיים שנערך לפני חופשת פסח אשר מעניק לסטודנטים כלים עסקיים ופרקטיים לניהול פרויקטים, הצבת יעדים ובניית מדדים להשגתם, גיוס כספים, עבודה מול תקשורת ושת”פ עם ארגונים אחרים.

Project We Loveat- מסע קולינרי בן 5 ימים בו השתתפו 5 בלוגרים מתחום עולם הקולינריה מרחבי עולם. המשתתפים חוו את הגיוון באוכל הישראלי ונחשפו לממדיה של מדינת ישראל כמעצמה קולינרית רב תרבותית.

https://www.mako.co.il/good-news-news/Article-5f95232b9f14c61026.htm

Israel your way- סרטון אינטראקטיבי בשיתוף טכנולוגיית Interlude של יוני בלוך ומוזיקה של הלהקה Lola Marsh. הסרטון מאפשר לצופה לבחור מסלולי טיולים ברחבי הארץ, כאשר הוא לוקח חלק מרכזי בהתרחשות האירועים.

https://video.helloeko.com/v/VBGKYM

Scoop- כנס סטודנטים, חברי מערכות עיתוני קמפוסים מרחבי העולם. מטרתו להעניק ידע וכלים בכל הקשור לסיקור עיתונאי מאוזן ואחראי של אזורי קונפליקט. משתתפי התכנית עברו הרצאות וסדנאות מקצועיות, יצאו לסיורי שטח וחוו את ישראל מעבר לקונפליקט.

https://www.facebook.com/ScoopIsrael

SCIL Jerusalem- כנס אשר נערך 3 שנים ברציפות בו השתתפו עשרות מנהיגי סטודנטים למשפטים מ-23 מדינות. הכינוס עודד פיתוח דיאלוג מאוזן ומקצועי ואפשר למשתתפים ללמוד על האופן בו המשפט הבינלאומי מיושם בשטחי מדינת ישראל, אשר מתמודדת עם סכסוך לא מאוזן (מדינה מול שחקן לא מדינתי).

https://www.jpost.com/Diplomacy-and-Politics/Law-students-take-public-diplomacy-into-the-legal-arena

BeInTouch

StandWithUs

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

StandWithUs (SWU) is an international and non-partisan Israel education organization that inspires and educates people of all ages and backgrounds, challenges misinformation and fights antisemitism.

Fiscal Management: for the last seven years StandWithUs has obtained the highest possible ratings from two preeminent rating agencies:

GuideStar and Charity Navigator

© 2020 by StandWithUs

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon