פרוייקטים

התכנית מעודדת יזמות ומנהיגות סטודנטיאלית בעזרת הפרויקטים השנתיים הייחודיים לתכנית. בכל קמפוס יקבלו הסטודנטים הזדמנות להביא לידי ביטוי את פרשנותם האישית לסיפור הישראלי של המדינה, עבור קהלים שונים בעולם. 

הפרויקט השנתי מאפשר למשתתפי התכנית לא רק להעשיר את הידע שלהם, אלא גם להביא לשיפור אמיתי בתדמית ישראל בעולם ולרכוש ניסיון מעשי ביזמות וחדשנות- תוך גיוס משתתפים, ניהול תקציבים, תכנון לוגיסטי, ניהול פרויקט, ועוד.

העבודה על הפרויקט השנתי של כל קמפוס מושקת במהלך סמינר ה-Retreat השנתי של התוכנית. מדובר בסמינר בן יומיים שנערך לפני חופשת פסח אשר מעניק לסטודנטים כלים עסקיים ופרקטיים לניהול פרויקטים, הצבת יעדים ובניית מדדים להשגתם, גיוס כספים, עבודה מול תקשורת ושת”פ עם ארגונים אחרים.

Project We Loveat -  מסע קולינרי בן 5 ימים בו השתתפו 5 בלוגרים מתחום עולם הקולינריה מרחבי עולם. המשתתפים חוו את הגיוון באוכל הישראלי ונחשפו לממדיה של מדינת ישראל כמעצמה קולינרית רב תרבותית.

https://www.mako.co.il/good-news-news/Article-5f95232b9f14c61026.htm

Israel your way -  סרטון אינטראקטיבי בשיתוף טכנולוגיית Interlude של יוני בלוך ומוזיקה של הלהקה Lola Marsh. הסרטון מאפשר לצופה לבחור מסלולי טיולים ברחבי הארץ, כאשר הוא לוקח חלק מרכזי בהתרחשות האירועים.

https://video.helloeko.com/v/VBGKYM

israel your way.jpg

GuideRight - סמינר למדריכי טיולים שכולל בין היתר סדנת שאלות קשות ותכנים נוספים עם אוריינטציה תיירותית בינלאומית.

https://www.guiderightisrael.com

AskUs# - סדרת סרטונים עם שאלות על ישראל שיופנו מהקהל הבינלאומי StandWithUs העוקב אחרי במדיות השונות, והמשיבים הם ישראלים המגיעים מאוכלוסיות שונות בארץ.

https://www.askusswu.com

AskUs.png

ILiving - סטודנטים בינלאומיים שמתארחים לאורך ארבעה ערבים בסלונים שונים ברחבי הארץ על מנת להראות רב תרבותיות וחוויה ישראלית אותנטית.

https://www.ilivingisrael.com

ILiving.png

TalkYo - כנס הכשרה של יום שלם למשלחת האולימפית והפרא-אולימפית.

https://www.talkyoproject.com

Is-Reali - כנס מקצועי שמטרתו הכנת סטודנטים זרים הנמצאים בארץ במסגרת תכנית חילופי סטודנטים למענה על שאלות קשות ולהתייחס לסוגיות שונות לגבי ישראל לקראת חזרה לקהילות שלהם ברחבי העולם.

https://www.is-reali.com

Is-Reali.png

BeInTouch

StandWithUs

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

StandWithUs (SWU) is an international and non-partisan Israel education organization that inspires and educates people of all ages and backgrounds, challenges misinformation and fights antisemitism.

Fiscal Management: for the last seven years StandWithUs has obtained the highest possible ratings from two preeminent rating agencies:

GuideStar and Charity Navigator

© 2021 by StandWithUs

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon